SM15T150CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T150CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1983026
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 128V 158V 1uA 207V、265V 7.2A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS