MASMCJ100CAE3
MFR.Part #
MASMCJ100CAE3
JLCPCB Part #
C3699632
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)