SMDJ7.5CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ7.5CA-HR
JLCPCB Part #
C1977569
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
100uA 12.9V 232.6A 3kW@10/1000us 7.5V 8.33V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS