SLD1X10K00FB
MFR.Part #
SLD1X10K00FB
JLCPCB Part #
C1362167
Description
1 10kΩ 250mW 3 ±0.5ppm/℃ ±1% SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS