SLD1X10K00DB
MFR.Part #
SLD1X10K00DB
JLCPCB Part #
C1362161
Description
1 10kΩ 250mW 3 ±0.5% ±0.5ppm/℃ SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS