RL07S334GBSL
MFR.Part #
RL07S334GBSL
JLCPCB Part #
C1442494
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors