SLD1X10K00BQ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SLD1X10K00BQ
JLCPCB Part #
C1362222
Package
SIP-3-2.54mm
Description
1 10kΩ 250mW 3 ±0.1% ±0.5ppm/℃ SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS