1.5KE56A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE56A-E3/54
JLCPCB Part #
C1976044
Package
DO-201AD
Description
1.5kW@10/1000us 19.5A@10/1000us 1uA 47.8V 58.8V 77V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)