SLD1X30K00BA
MFR.Part #
SLD1X30K00BA
JLCPCB Part #
C1362656
Description
1 250mW 3 30kΩ ±0.1% ±0.5ppm/℃ SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS