SFR16S0005113FR500
MFR.Part #
SFR16S0005113FR500
JLCPCB Part #
C1753361
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS