SFR16S0005103FR500
MFR.Part #
SFR16S0005103FR500
JLCPCB Part #
C1754974
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510kΩ Metal Film Resistors ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS