SFR25H0001005FA500
MFR.Part #
SFR25H0001005FA500
JLCPCB Part #
C1378503
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS