SE20DTLG-M3/I
MFR.Part #
SE20DTLG-M3/I
JLCPCB Part #
C17474282
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 200A 3.8A 330ns 400V 5uA@400V 900mV@20A TO-263-3 Switching Diodes ROHS