Y145387R0000T9L
MFR.Part #
Y145387R0000T9L
JLCPCB Part #
C1487554
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 87Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS