SE12DTLGHM3/I
MFR.Part #
SE12DTLGHM3/I
JLCPCB Part #
C17369699
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 165A 1V@12A 3.6A 300ns 400V 5uA@400V TO-263-3 Switching Diodes ROHS