SE12DLG-M3/I
MFR.Part #
SE12DLG-M3/I
JLCPCB Part #
C17282400
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 165A 1V@12A 3.7A 300ns 400V 5uA@400V TO-263AC Switching Diodes ROHS