SE12DLJHM3/I
MFR.Part #
SE12DLJHM3/I
JLCPCB Part #
C17667418
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 1V@12A 3.7A 300ns 5uA@600V 600V TO-263AC Switching Diodes ROHS