SE12DLGHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE12DLGHM3/I
JLCPCB Part #
C17429914
Package
SOT-89
Description
-55℃~+175℃ 1V@12A 3.7A 300ns 400V 5uA@400V SOT-89 Switching Diodes ROHS