SA6.5CA-E3/73
MFR.Part #
SA6.5CA-E3/73
JLCPCB Part #
C3706401
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 11.2V 400uA 44.7A 500W 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS