PTF56500R00BYEK
MFR.Part #
PTF56500R00BYEK
JLCPCB Part #
C3513289
Description
-55℃~+150℃ 125mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS