SA6.5CAHE3/73
MFR.Part #
SA6.5CAHE3/73
JLCPCB Part #
C1666569
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 11.2V 400uA 44.7A@10/1000us 500W@10/1000us 6.5V 7.98V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS