SA7.5CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA7.5CA-E3/73
JLCPCB Part #
C1666548
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 12.9V 38.8A@10/1000us 500W@10/1000us 50uA 7.5V 9.83V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS