SA48CA-E3/73
MFR.Part #
SA48CA-E3/73
JLCPCB Part #
C1666577
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 48V 500W@10/1000us 58.9V 6.5A@10/1000us 77.4V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS