SA28CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA28CA-E3/73
JLCPCB Part #
C3706599
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 11A 1uA 28V 31.1V 45.4V 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS