ERC7082K500FEEB500
MFR.Part #
ERC7082K500FEEB500
JLCPCB Part #
C3425624
Description
-65℃~+175℃ 750mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS