SA58CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA58CA-E3/73
JLCPCB Part #
C1666579
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 5.3A@10/1000us 500W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS