SA36AHE3/54
MFR.Part #
SA36AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980823
Description
-55℃~+175℃ 1uA 36V 40V 500W@10/1000us 58.1V 8.6A TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS