SA33AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA33AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980820
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
1uA 33V 36.7V 500W@10/1000us 53.3V 9.4A TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS