CP00072R400KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00072R400KE663
JLCPCB Part #
C1402410
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2.4Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS