SA100A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA100A-E3/73
JLCPCB Part #
C3711542
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 1uA 3.1A 500W TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS