SA100AHE3/73
MFR.Part #
SA100AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666512
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
100V 123V 162V 1uA 3.1A@10/1000us 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS