RWR89SR500BRS73
MFR.Part #
RWR89SR500BRS73
JLCPCB Part #
C1841985
Description
-55℃~+250℃ 3W 500mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors