P0805K1003FGT
MFR.Part #
P0805K1003FGT
JLCPCB Part #
C4169235
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS