109D307X9030K2
MFR.Part #
109D307X9030K2
JLCPCB Part #
C1663687
Package
Plugin,D10.3xL30.9mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 300uF 30V ±10% 插件,D10.3xL30.9mm Tantalum Capacitors