RWR89S1R20BRS73
MFR.Part #
RWR89S1R20BRS73
JLCPCB Part #
C1840387
Description
-55℃~+250℃ 1.2Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors