RWR81S1R20BRS73
MFR.Part #
RWR81S1R20BRS73
JLCPCB Part #
C1840635
Description
-55℃~+250℃ 1.2Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors