RNC65H1000FRRE865
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H1000FRRE865
JLCPCB Part #
C3459221
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors