PTF6524R300BYEB
MFR.Part #
PTF6524R300BYEB
JLCPCB Part #
C1803391
Description
-55℃~+150℃ 24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS