RWR81SR400FRB12
MFR.Part #
RWR81SR400FRB12
JLCPCB Part #
C1466181
Description
-55℃~+250℃ 1W 400mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors