SBYV28-100-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SBYV28-100-E3/73
JLCPCB Part #
C17490661
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@3.5A 100V 20ns 3.5A 5uA@100V DO-201AD Switching Diodes ROHS