P0805Z4021LBW
MFR.Part #
P0805Z4021LBW
JLCPCB Part #
C4321542
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount