RWR81SR300FRB12
MFR.Part #
RWR81SR300FRB12
JLCPCB Part #
C1466162
Description
-55℃~+250℃ 1W 300mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors