RWR80S21R8FRB12
MFR.Part #
RWR80S21R8FRB12
JLCPCB Part #
C1456555
Description
-55℃~+250℃ 21.8Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors