RN60D3482FB14
MFR.Part #
RN60D3482FB14
JLCPCB Part #
C3490223
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors