Y11692K50000A9R
MFR.Part #
Y11692K50000A9R
JLCPCB Part #
C4213988
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 2.5kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS