RWR74S5761FRB12
MFR.Part #
RWR74S5761FRB12
JLCPCB Part #
C1449742
Description
-55℃~+250℃ 5.76kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors