TNPW080517K8BXEN
MFR.Part #
TNPW080517K8BXEN
JLCPCB Part #
C1720616
Description
-55℃~+155℃ 150V 17.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS