RN65E1624FRE6
MFR.Part #
RN65E1624FRE6
JLCPCB Part #
C1810133
Description
-65℃~+175℃ 1.62MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors