RN50E2152FB14
MFR.Part #
RN50E2152FB14
JLCPCB Part #
C3436238
Description
-65℃~+175℃ 21.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors