RWR74S4200BSB12
MFR.Part #
RWR74S4200BSB12
JLCPCB Part #
C1487200
Description
-55℃~+250℃ 420Ω 5W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors